Založ si blog

Fico „bojuje“ proti Únii, aj proti východniarskemu smeráckemu gangu.

Tisícklikový premiér by však mal vedieť, že tento súboj na dvoch frontoch nemôže zvládnuť. Švindlovať pri klikoch môže pre televíziu, ktorá mu na to servilne vytvorila priestor. Kvóty sú už o inom a východniarsky gang vo vnútri smeráckej mafii tobôž.

Fico sa nepustil do boja proti kvótam, ale proti utečencom an bloc.To mu nepochybne prinesie body na domácej, jeho vlastnými klamstvami ohlúpnutej voličskej scéne, ale zoberie mu aj posledné zvyšky renomé(ak vôbec nejaké niekedy mal) za hranicami Slovenského Žochárova. Európski socialisti začali procedúru o vyhnaní Smeru zo svojho ľavicového združenia. Zabudli pritom na svoj základný omyl pri jeho prijímaní. Táto partaj oligarchov, mečiarovských privatizérov a zbohatlíkov na podvodoch s DPH, má so sociálnou politikou spoločné asi toĺko, ako šéf Ku Klux Klanu s láskou k inofarebným.

Fico pred svojou cestou na summit do Bruselu dával hlasite najavo, ako rozbije jednotu Únie pri hlasovaní o riešení utečeneckej krízy. Spoliehal sa na prísľuby Česka, Maďarska a Poľska o spoločnom postupe. Napokon ostali za politických hlupákov dvaja. On a jeho polofašistický spojenec z Pešti. Teraz si v politickom zúfalstve ohrýza nechty, skúša napínať politické svaly, ktoré však až veľmi začínajú pripomínať muscculatúru záchodového pavúka.

Aby toho nebolo dosť, niekto zvnútra Smeru podsunul opozičníkovi Beblavému kšefty šéfa štátnej zdravotnej poisťovne Marcela Foraia, ktorý cez nastrčenú tetičku Aničku podpisoval s pravdepodobnosťou rovnajúcej sa istote, milónové zmluvy sám so sebou. Ficovi neostávalo nič iné, ako zasiahnuť. Zavolal ďalšiemu členovi Rodiny z východu Čislákovi a Forai balil krabice v luxusne zariadenej kancelárii. Ale keďže žijeme v kráľovstve Žochár, Foraiove zmluvy bude prešetrovať Úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou, ktorý vedie ďalšia smeráčka, Monika Pažinková, ktorej manžel ešte donedávna podnikal so synom tety Anky, teda s bratrancom Marcela Foraia. A kruh komickej smeráckej túžby po „pravde a objektivite“ sa uzavrel…

Východniarsky gang samozrejme neodpustí premiérovi tieto opakujúce sa potupy, aj keď bol k ním Fico prinútený pristúpiť na základe mediálneho tlaku. Po potupnom vyhnaní kachličkára Pašku z predsedníckej sitzle v parlamente, je to ďašia ťažká rana pre „socialistov“ z východu. A aby toho nebolo málo, už sa nahlas hovorí o tom, že podobný osud čaká aj ministra životného prostredia Žigu. Toho za veľmi čudesné spôsoby pri prideľovaní dotácií na čističky odpadových vôd, kde sa výška „všimného“ pohybuje na úrovni 30%. Proste s čistotou majú v Smere čím ďalej, tým väčšie problémy. Vo východniarskom smeráckom gangu je vyhlásený stav najvyššej pohotovosti! Aj vďaka úžerníckej firme Pohotovosť, ktorú spája spoločná minulosť a cez nastrčené figúrky aj prítomnosť, so štátnym tajomníkom ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny Petrom Burianom. Samozrejme len úplnou náhodou ďalšieho východniara v smeráckom habite.

Na dvoch frontoch sa kedysi pokúsil bojovať Hitler. Vieme, ako (našťastie) dopadol.

A tak už len ostáva doporučenie pre nášho „sociálneho“ premiéra : Čo tak porozmýšľať nad stavbou dvojdomu na Bahamách? Jeden z vydriduchov z Váhostavu, zase samozrejme úplnou náhodou hlásiaci sa k Smeru, tam vilu, v ktorej sa usadí na zaslúžlilý dôchodok, stavia.

Ak je totiž pravdivý svojím obsahom film Šťastie príde v nedeľu, znamená to, ža na príchod nešťastia ostáva človeku ďalších 6 dní v týždni. A to je už číslo, ktoré zrazilo na kolená nejedného politika, premiérov nevynímajúc….

Disponuje Ukrajina jadrovými zbraňami?

20.12.2015

Nech táto otázka znie na prvé prečítanie akokoľvek šialene, dajme bokom emócie "za a proti Ukrajine, za a proti Rusku" a poďme racionálne analyzovať informácie. V roku 1994 bolo podpísané viac »

Inšpiroval ma falošný bloger. Tak som išiel v jeho stopách.

04.10.2015

Nedávno tu napísal bloger Peter Cvik svoju súsenosť s tým, ako ľahko sa dá prostredníctvom vymyslenej identitiy manipulovať čitateĺská blogerská pospolitosť. Zaregistroval si blog pod falošným viac »

Slovenský premiér má v očiach strach. Ľudský, prízemný strach. . .

02.09.2015

Z ešte nedávno neohrozitelného a neobmedzeného pána slovenskej politiky, sa stáva uzlíček nervov... Tlačová konferencia v záhrade na Úrade vlády, na ktorej reagoval na Matovičove (ne)zmyselné viac »

Miguel Díaz-Canel

Kubánsky prezident Díaz-Canel vyjadril podporu manželstvám osôb rovnakého pohlavia

18.09.2018 16:53

Kuba sa nachádza v procese aktualizácie ústavy, v ktorej bolo doteraz manželstvo definované ako zväzok medzi mužom a ženou.

južná kórea, severná kórea, summit

Ďalší krôčik k mieru? Kórey sa opäť rozprávajú

18.09.2018 16:51

Priviezol speváčky a podnikateľov. Juhokórejský prezident Mun Če-in začal návštevu KĽDR, ktorá by mala trvať tri dni.

peniaze, euro, bankovky

Írsko vybralo od Apple miliardy eur, zostávajú v špeciálnom fonde

18.09.2018 16:45

Írsko vybralo od spoločnosti Apple sporné dane v plnej výške 13,1 miliardy eur aj úroky vo výške 1,2 miliardy eur.

plyn, gajary

Nový plynovod pretne východ Slovenska

18.09.2018 16:25

Výstavba prepojovacieho plynovodu medzi Slovenskom a Poľskom oficiálne odštartovala vo Veľkých Kapušanoch.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 17
Celková čítanosť: 52338x
Priemerná čítanosť článkov: 3079x

Autor blogu

Kategórie