Založ si blog

Vladimír Jánoš. Iba jedna zo vzoriek smeráckej prasacej chrípky.

Kým súdruh birmovaný komunista brázdi kulturáky a športové haly so svojim emdéžetkovou šou, zatiaľ sa jeho poslanec a okresný predseda Smeru v Prievidzi vyhráža manželke ako posledný chrapúň z dedinskej krčmy!

Áno, ako posledný chrapúň a grázel, lebo presnejšie pomenovanie na tohoto smeráka sa nedá aplikovať.

Kto si prečítal zopár jeho vyhrážok na adresu manželky, zostal s vyrazeným dychom…Ty p….a! Ty k….a! Zaj….em ta!

Toto nám vládne?

Táto kreatúra rozhoduje o zákonoch, o našich daniach a našom žití a bytí? Áno priatelia.Táto kreatúra a s ňou ďalších 82 smerákov, rozdávajúcich na čele s predsedom široké úsmevy na stretnutiach s často už bohužiaľ polodementnými roztlieskavačkami. Zásobujú ich primitívnymi vtipmi, za ktoré by sa nehanbila ani Velšicová so Slivkom, pesničkou prispeje Vašo Patejdl, Katarína Brychtová s Nikodýmom si tiež odpracujú svoje lukratívne zmluvy na programy v slovenskej televízii. Vyššie menovaní umelci iste boli skvelými študentami histórie a tak im navždy utkvel v pamäti výrok rímskeho cisára Vespaziána, ktorý, keď spoplatnil používanie verejných záchodov, povedal :Peniaze nesmrdia.

Ktovie, ako by sa cítila taká Brychtová, keby musela zdielať spoločnú domácnosť s Jánošom? Za okolností, ktoré sú opísané v prepisoch jeho komunikácie s manželkou?!

Autor románu Jeden deň Ivana Denisoviča  z prostredia ruských gulagov, Alexander Solženicyn, by sa možno dočkal voľného pokračovania svojho svetoznámeho diela. Mohlo by sa volať Jeden deň s poslancom Smeru.

Poslanec Jánoš  je(bol) popredsedom výboru NR SR pre ľudské práva! Prepis jeho výrokov na adresu manželky otvoril dekel smeráckej žumpy. Viete si predstaviť esesáka, ktorý si založí a prevádzkuje domov dôchodcov pre obete, ktoré prežili besnenie v koncentráku?  Ja nie. V Smere takýto morálny problém zjavne nemajú.Tu sa držia zásady : Čím väčší morálny invalid, tým väčšia funkcia.

Uf, skoro som zabudol, že Smer a morálka idú k sebe ako vegetarián a bravčová šunka.

Katarína Brychtová by mala natočiť najnovší diel svojej relácie Nečakané stretnutia v Prievidzi. Nečakane by sa mala stretnúť s manželkou smeráckeho poslanca Jánoša. Aby vedela, akým morálnym bezdomovcom chodí robiť predvolebnú kampaň.

Martin Nikodým by mohol v ďalšom diele Milujem Slovensko oznámiť, že on ani tak nemiluje Slovensko, ako peniaze. A je mu úplne jedno, či ich dostáva od smeráckych jánošovcov, alebo kohokoľvek iného! Dôležité je, že ich dostáva.Vašo Patejdl by mohol album Netvor z čiernej hviezdy premenovať na Netvor z Prievidze a darovať ho aj s podpismi všetkým nielen členom smeráckeho politbyra, ale aj  účastníčkam emdéžetkovo-hrebíčkových slávností.

Ak by som nearizoval ja, arizovali by iní-takto sa “obhajovali” zlodeji židovského majetku tesne potom, ako ho ukradli pôvodným majiteľom a tesne predtým, ako ich poslali do Osvienčimu.

Ak by som nespolupracoval ja, spolupracovali by iní-takto obhajovali svoje udávačstvo platení, aj neplatení agentí ŠTB, vďaka ktorým boli zničené osudy desaťtisícov ľudí a rodín.

Ak to nevezmem ja, vezme to iní-takto zvyknú reagovať na prípadné výčitky k účinkovaniu v smeráckych stupiditách umelci.

Možno máte pravdu a ja, ani nikto iný vám nemôže vaše “umenie pre smerákov” zakázať.

Ale isté je, že ani vy mne nemôžete zakázať, končiť citátom generála z Černých baronov : Chce se mi zvracet!

Disponuje Ukrajina jadrovými zbraňami?

20.12.2015

Nech táto otázka znie na prvé prečítanie akokoľvek šialene, dajme bokom emócie "za a proti Ukrajine, za a proti Rusku" a poďme racionálne analyzovať informácie. V roku 1994 bolo podpísané viac »

Inšpiroval ma falošný bloger. Tak som išiel v jeho stopách.

04.10.2015

Nedávno tu napísal bloger Peter Cvik svoju súsenosť s tým, ako ľahko sa dá prostredníctvom vymyslenej identitiy manipulovať čitateĺská blogerská pospolitosť. Zaregistroval si blog pod falošným viac »

Fico „bojuje“ proti Únii, aj proti východniarskemu smeráckemu gangu.

25.09.2015

Tisícklikový premiér by však mal vedieť, že tento súboj na dvoch frontoch nemôže zvládnuť. Švindlovať pri klikoch môže pre televíziu, ktorá mu na to servilne vytvorila priestor. Kvóty viac »

najvyšší súd

Rozpustenie kotlebovcov stojí na súde

22.02.2018 13:00

Od mája minulého roka je na Najvyššom súde návrh generálneho prokurátora rozpustiť kotlebovcom ich politickú stranu.

Elektromobil

Európske firmy zakladajú alianciu na vývoj novej generácie batérií

22.02.2018 12:50

Francúzsky výrobca batérií Saft založil s európskymi partnermi alianciu pre výskum, vývoj a výrobu novej generácie batérií.

utečenci, migranti, Grécko, Afganistan

Prvý raz od roku 2013 poklesla čistá migrácia z EÚ pod 100 000 osôb

22.02.2018 12:46

Za 12 mesiacov do septembra 2017 ich bolo podľa odhadov 90 000, vyplýva to z najnovšej štatistiky britského Úradu pre národnú štatistiku.

vlak, vagón, vozeň

ŽOS Vrútky: Pre poruchu sú odstavené štyri vlaky, nie sedemnásť

22.02.2018 12:28

Dva vlaky majú poruchu motora pre chybu vodného čerpadla a ďalšie dva majú prasknutý chladič, pričom odstránenie porúch bude podľa garancie bezplatné.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 17
Celková čítanosť: 50212x
Priemerná čítanosť článkov: 2954x

Autor blogu

Kategórie