Založ si blog

Námestník generálneho prokurátora Šufliarsky chce za svokrin „plač“ 16 600€.

Na generálnej prokuratúre sa okrem vedenia nezmenilo vôbec nič.Jej námestník Šufliarsky chce vysúdiť 16 600€ od Týždňa za články Zbabelec Šufliarsky a Šufliarskeho K.O.Vraj sa mu svekruša rozplakala, keď Týždeň zapochyboval, či v kauzách mafiánskeho bossa Karola Mella prokuratúra postupovala tak, aby ho dostala za mreže miesto na Belize.Pridala sa aj Šufliarskeho mama Ida : “Celá situácia sa nepriaznivo odrazila v našej rodine, zo strany rodiny boli kladené nepríjemné otázky, či syn nepochybil, synovi to nepridalo na cti a taktiež k pokoju na zodpovednej robote, ktorú vykonáva. Aj muž sa trošku zmenil voči synovi, zostal taký, ako keby zapochyboval, ale potom, najmä už v tej kauze Mello, potom si to vyjasnili, ale tie vzťahy zostali neuvoľnené, také strohejšie”.Zjednodušene by sa dalo povedať, že Týždeň rozplakal celú Šufliarskeho rodinu.Plakala svokra, plakala mama.”Moja matka mne plakala do telefónu a otec, ktorý je dosť skúpy na slovo sa ma pýtal, že čo to ten Peťo robí“- svedčila proti Týždňu podobne aj Šufliarskeho žena Helga, ktorá je prokurátorkou na Krajskej prokuratúre v Bratislave. Proste u Šufliarskych bolo slzavé údolie….Ktovie, ako plakali a dodnes plačú pozostalí po tých, ktorým nechal Mello zavraždiť synov, dcery, alebo dokonca dieťa….?Posúďte to sami…Šufliarskeho žaloba na ochranu osobnosti(brrrrr…skoro som napísal cti) je len dôkazom toho, že na prokuratúre sa po nástupe ďalšieho Ficovho koňa na jej čelo nič nezmenilo.Po chodbách generálnej prokuratúry sa naďalej bezcieľne potuluje jej bývalý šéf Trnka, ktorý sa dnes už mal potulovať po chodbách Leopoldova.Stále sa tam motá agent ŠTB-ľudovo udávač Kozolka, ktorý sa na túto žalúdok dvíhajúcu prácu prihlásil sám a dobrovoľne.Sám a dobrovoľne začal spolupracovať s ŠTB, najbrutálnejšou zložkou zločineckého kominustického režimu!Z vlastnej vôle a na základe vlastného presvedčenia udával všetkých vo svojom okolí!Ako si môže po týchto dvoch-pozor, nie ojedinelých prípadoch z generálnej prokuratúry, človek myslieť, že sa tam niečo zmenilo?Koľko Trnkovcov a Kozolkovcov je ukrytých v anonymite okresných a krajských prokuratúr?Reči súčasného náčelníka prokurátorov  Čižnára o nových vetroch na jeho úrade tak znamenajú jediné.Sú to “vetry”, ktoré ešte viac zasmradia túto krajinu! Zbytočne nechá totiž bordel mama vymaľovať bordel, ak jej tam ostanú tie isté prostitútky!Šufliarsky svojou žalobou potvrdil, že ak nejaká súčasť slovenského justičného septiku potrebuje veľmi rýchlu a veľmi zásadnú zmenu, je to práve prokuratúra! Zakonzervovaný stalinistický model “strážcu zákonnosti” vyhovuje totiž len a len prokurátorom samotným.Až priveľmi sa podobajú nočným vartášom z mäsozávodov,  ktorí v nočných službách kradli salámy, ktoré mali strážiť.

Ak Šufliarsky uspeje na ktoromkoľvek stupni slovenského súdnictva so svojou žalobou, znamená to jedno : Už pomôžu len vidly!V opačnom prípade si už onedlho vypočujeme takéto plamenné prejavy “strážcov zákonnosti”

Disponuje Ukrajina jadrovými zbraňami?

20.12.2015

Nech táto otázka znie na prvé prečítanie akokoľvek šialene, dajme bokom emócie "za a proti Ukrajine, za a proti Rusku" a poďme racionálne analyzovať informácie. V roku 1994 bolo podpísané viac »

Inšpiroval ma falošný bloger. Tak som išiel v jeho stopách.

04.10.2015

Nedávno tu napísal bloger Peter Cvik svoju súsenosť s tým, ako ľahko sa dá prostredníctvom vymyslenej identitiy manipulovať čitateĺská blogerská pospolitosť. Zaregistroval si blog pod falošným viac »

Fico „bojuje“ proti Únii, aj proti východniarskemu smeráckemu gangu.

25.09.2015

Tisícklikový premiér by však mal vedieť, že tento súboj na dvoch frontoch nemôže zvládnuť. Švindlovať pri klikoch môže pre televíziu, ktorá mu na to servilne vytvorila priestor. Kvóty viac »

peniaze, euro, bankovky

Obchodný deficit EÚ s Čínou bol vlani 177 miliárd eur

22.05.2018 13:22

Európska únia zaznamenala vlani v obchode s Čínou deficit 177 miliárd eur, uviedol európsky štatistický úrad Eurostat.

raketa Sarmat

Testy ruskej novinky sa končia fiaskom. Ospevovaná raketa nepreletí ani 35 km, tvrdia USA

22.05.2018 13:17

Nová ruská raketa ktorá má podľa skorších vyhlásení Kremľa prakticky neobmedzený dosah, neprešla testami a doletela do vzdialenosti nanajvýš 35 kilometrov.

manchester, utok, britania, terorizmus, teroristicky cin, teror

Británia si pripomína prvé výročie samovražedného útoku v Manchestri

22.05.2018 13:17

Na spomienkovej bohoslužbe, ktorá sa bude konať o 14.00 h miestneho času v Manchesterskej katedrále, by sa mal zúčastniť aj britský princ William.

migrant, utečenec, akcia, líbya, stredozemne more, loď

Islamský štát ma v Európe viac bojovník ako kedysi Káida, varuje analytička Globsecu Ráczová

22.05.2018 13:04

Je ťažké povedať, do akej miery sa podarilo bojovníkom zo Sýrie a Iraku vybudovať v Európe teroristické siete a spiace bunky, uviedla Orsolya Ráczová z Globsecu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 17
Celková čítanosť: 51112x
Priemerná čítanosť článkov: 3007x

Autor blogu

Kategórie